⚡ Dagdeals · eindigen over --:--:-- 🌍 DDP-verzending naar 200 landen · invoerrechten inbegrepen ★ Trusted Shops kopersbescherming
Vragen? Stuur ons een bericht

Je winkelwagen

je winkelwagen is leeg

Vt cosmetics

VT Cosmetics nasce nel 2010 a Seoul, in Corea del Sud, sotto l'ombrello di Gonsen Inc. Partita come brand di oral care, si è trasformata in uno dei riferimenti della K-beauty a vocazione clinica: la sua identità poggia su tre assi dichiarati — tecnologia della scienza cutanea, colore d'impatto e design contemporaneo. Ciò che distingue VT dalle proposte più convenzionali è la filosofia home-clinic: formule tecnicamente avanzate, pensate per portare nel rituale quotidiano l'efficacia di trattamenti professionali. Il brand è oggi distribuito in oltre 26 paesi e ha consolidato la propria reputazione internazionale anche attraverso collaborazioni con alcune delle figure più influenti del K-pop.

La selezione VT Cosmetics su Qathu

I 77 prodotti a catalogo coprono l'intera gamma della skincare avanzata: si va dalle linee costruite attorno alla centella asiatica — ingrediente che il brand ha esplorato prima che diventasse mainstream — fino ai trattamenti con microaghi dissolvibili della serie Reedle Shot, alle formule al collagene e alle essenze con polinucleotidi PDRN. Accanto alla cura del viso trovate prodotti per le labbra e referenze pensate per diverse esigenze di pelle, incluse le pelli sensibili e reattive. Per orientarsi nella selezione, il punto di partenza più efficace è identificare la propria priorità di skincare — texture, barriera, luminosità, azione in profondità — e lasciare che le linee del brand parlino da sé.

Sfogliate la selezione completa di VT Cosmetics: ogni scheda prodotto riporta ingredienti, modalità d'uso e tutto ciò che vi serve per scegliere con cognizione di causa.

Bestsellers Vt cosmetics

Veelgestelde vragen

Hoeveel Vt cosmetics producten zijn er beschikbaar op Qathu?
Op Qathu zijn er 77 Vt cosmetics producten beschikbaar.
Welke productcategorieën van Vt cosmetics vind ik op Qathu?
Je vindt skincare (53 producten), haarverzorging (6) en make-up (6) van het merk Vt cosmetics.
Wat is de prijsklasse van Vt cosmetics producten op Qathu?
De prijzen van Vt cosmetics producten op Qathu variëren van 3,29 tot 80,09 euro.
Wat zijn de bestsellers van Vt cosmetics op Qathu?
De bestsellers zijn onder andere Collagen Reedle Shot 700 Serum 30 ml, Microneedle serum Snail Reedle Shot 100B Serum 50 ml en Microneedle serum PDRN Reedle Shot 100 Serum 50 ml.
Hoe werkt verzending en retourneren van Vt cosmetics producten op Qathu?
Qathu biedt wereldwijde traceerbare verzending, Trusted Shops aankoopbescherming en 14 dagen retourrecht voor Vt cosmetics producten.

77 Resultaten

77 Resultaten

VT Cosmetics Cica Collagen Essence 30 ml
Uitverkocht
Vt cosmetics

VT Cosmetics Cica Collagen Essence 30 ml

Normale prijs €33,15 €27,62 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €33,15 €27,62 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Vt cosmetics Microneedle serum Snail Reedle Shot 100B Serum 50 ml
Sale
Vt cosmetics

Vt cosmetics Microneedle serum Snail Reedle Shot 100B Serum 50 ml

Normale prijs €40,71 €40,46 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Normale prijs €40,71 €40,46 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Vita-Light Reedle Shot 100 50 ml

€57,43

Stukprijs
voor

€57,43

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

Vt cosmetics Collagen Reedle Shot 700 Serum 30 ml

€72,96

Stukprijs
voor

€72,96

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Glucamune Toner 200 ml

€21,90

Stukprijs
voor

€21,90

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Squalane Moisture & Barrier Ampoule 30 ml

€22,93

Stukprijs
voor

€22,93

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics 300 Reedle Shot 10 x 2 ml

€15,59

Stukprijs
voor

€15,59

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics Hydrop Reedle Shot 700hl maschera in tessuto 1.5 g + 27 g
Sale
Vt cosmetics

Vt cosmetics Hydrop Reedle Shot 700hl maschera in tessuto 1.5 g + 27 g

Normale prijs €7,64 €7,45 Bespaar 2%

Stukprijs
voor

Normale prijs €7,64 €7,45 Bespaar 2%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Cica Collagen Contorno occhi 15 ml

€31,10

Stukprijs
voor

€31,10

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics PDRN Glow Ampoule Spray Serum 100 ml
Sale
Vt cosmetics

Vt cosmetics PDRN Glow Ampoule Spray Serum 100 ml

Normale prijs €37,81 €37,54 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Normale prijs €37,81 €37,54 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics Microneedle serum PDRN Reedle Shot 100 Serum 50 ml
Sale
Vt cosmetics

Vt cosmetics Microneedle serum PDRN Reedle Shot 100 Serum 50 ml

Normale prijs €55,27 €54,99 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Normale prijs €55,27 €54,99 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Op voorraad

€35,70

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt Cosmetics Crema gel PDRN Capsule 50 ml
Sale
Vt cosmetics

Vt Cosmetics Crema gel PDRN Capsule 50 ml

Normale prijs €36,20 €34,78 Bespaar 4%

Stukprijs
voor

Normale prijs €36,20 €34,78 Bespaar 4%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Tx-Toning Essence 2000 Shot 30 ml

€29,44

Stukprijs
voor

€29,44

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics PDRN Cica Exosome Synergy Ampoule 30 ml

€31,23

Stukprijs
voor

€31,23

Stukprijs
voor

Op voorraad

€27,09

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 2Step Hydrogel Mask

€6,19

Stukprijs
voor

€6,19

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics Microneedle serum Black Truffle Reedle Shot 100 Serum 50 ml
Sale
Vt cosmetics

Vt cosmetics Microneedle serum Black Truffle Reedle Shot 100 Serum 50 ml

Normale prijs €55,61 €51,08 Bespaar 8%

Stukprijs
voor

Normale prijs €55,61 €51,08 Bespaar 8%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Cica Collagen Cream 30 ml

€22,33

Stukprijs
voor

€22,33

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Phyto PDRN Cream 100 50 ml

€51,61

Stukprijs
voor

€51,61

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot Vita-Light Cream 50 ml

€36,75

Stukprijs
voor

€36,75

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting Cream 50 ml

€49,89

Stukprijs
voor

€49,89

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics TX-toning Toner 200 ml

€27,51

Stukprijs
voor

€27,51

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Collagen Reedle Shot 100 10 x 2 ml

€16,79

Stukprijs
voor

€16,79

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50 2Step Mask

€3,45

Stukprijs
voor

€3,45

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics TX-toning Cream 50 ml

€38,32

Stukprijs
voor

€38,32

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics TX-toning Daily Mask 30 pcs

€30,80

Stukprijs
voor

€30,80

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt Cosmetics Maschera idratante Cica-Exosome 20 Pcs 350g
Uitverkocht
Vt cosmetics

Vt Cosmetics Maschera idratante Cica-Exosome 20 Pcs 350g

Normale prijs €33,84 €28,20 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €33,84 €28,20 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

€9,68

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot 100 2ml — Booster viso

€14,37

Stukprijs
voor

€14,37

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Reedle Shot Lifting 30ml — Siero Viso

€39,01

Stukprijs
voor

€39,01

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Maschera Hydrogel Lenitiva 1.5g — Maschera viso
Uitverkocht
Vt cosmetics

VT Cosmetics Pro Cica Reedle Shot 100 2Step Maschera Hydrogel Lenitiva 1.5g — Maschera viso

Normale prijs €5,49 €4,58 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €5,49 €4,58 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

€6,12

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 con Retinolo e Microaghi 50ml — Siero Viso
Sale
Vt cosmetics

VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 con Retinolo e Microaghi 50ml — Siero Viso

Normale prijs €50,35 €49,93 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Normale prijs €50,35 €49,93 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics Cica Reti-A Essenza 0.1% con Retinolo 30ml — Essenza viso
Sale
Vt cosmetics

VT Cosmetics Cica Reti-A Essenza 0.1% con Retinolo 30ml — Essenza viso

Normale prijs €34,68 €33,70 Bespaar 3%

Stukprijs
voor

Normale prijs €34,68 €33,70 Bespaar 3%

Stukprijs
voor

Op voorraad

€31,14

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics PHYTO PDRN Essence 100 Essenza Rigenerante 30ml — Essenza viso
Sale
Vt cosmetics

VT Cosmetics PHYTO PDRN Essence 100 Essenza Rigenerante 30ml — Essenza viso

Normale prijs €49,31 €47,36 Bespaar 4%

Stukprijs
voor

Normale prijs €49,31 €47,36 Bespaar 4%

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 700hL Booster Microaghi Idratante 30ml — Booster viso
Uitverkocht
Vt cosmetics

VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 700hL Booster Microaghi Idratante 30ml — Booster viso

Normale prijs €61,27 €51,06 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €61,27 €51,06 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

€29,92

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300hL 2-Step Maschera Hydrogel Idratante 38g — Maschera viso
Uitverkocht
Vt cosmetics

VT Cosmetics Hydrop Reedle Shot 300hL 2-Step Maschera Hydrogel Idratante 38g — Maschera viso

Normale prijs €7,67 €6,39 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €7,67 €6,39 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

VT Cosmetics CICA Clear Spot Patch Lenitivo — Patch viso
Uitverkocht
Vt cosmetics

VT Cosmetics CICA Clear Spot Patch Lenitivo — Patch viso

Normale prijs €9,58 €7,98 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €9,58 €7,98 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Polvere Matificante 5g — Polvere matificante
Uitverkocht
Vt cosmetics

VT Cosmetics Cica No-Sebum Mild Polvere Matificante 5g — Polvere matificante

Normale prijs €9,66 €8,05 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €9,66 €8,05 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

VT Cosmetics Red Booster Reedle Shot 100 50ml — Gezichtsserum
Sale
Vt cosmetics

VT Cosmetics Red Booster Reedle Shot 100 50ml — Gezichtsserum

Normale prijs €57,06 €56,65 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Normale prijs €57,06 €56,65 Bespaar 1%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Mild Reedle Shot 50 50ml — Gezichtsserum

€31,46

Stukprijs
voor

€31,46

Stukprijs
voor

Op voorraad

Vt cosmetics

VT Cosmetics Reti-A Reedle Shot 100 2ml x10 — Gezichtsserum

€16,79

Stukprijs
voor

€16,79

Stukprijs
voor

Op voorraad

€30,66

Stukprijs
voor

Op voorraad

€16,79

Stukprijs
voor

Op voorraad

VT Cosmetics Cica Collageenmasker 30 vellen — Gezichtsmasker
Sale
Vt cosmetics

VT Cosmetics Cica Collageenmasker 30 vellen — Gezichtsmasker

Normale prijs €33,47 €33,46

Stukprijs
voor

Normale prijs €33,47 €33,46

Stukprijs
voor

Op voorraad