⚡ DEALS VAN VANDAAG · EINDIGT OVER --:--:-- 🔥
HAARHUIDVERZORGINGMAKE-UPPARFUMSLICHAAMNAGELSSIERADENACCESSORI EN MODESUPPLEMENTENHYGIËNE EN VERZORGING
Vragen? Stuur ons een bericht

Je winkelwagen

je winkelwagen is leeg

Olivia Garden

Olivia Garden: Uitmuntendheid voor Haar en Make-up

Ontdek op Qathu de volledige collectie van Olivia Garden met 172 producten gewijd aan de verzorging en styling van je haar. Van onze innovatieve haartools tot accessori professionele make-up, elk artikel is ontwikkeld met geavanceerde technologie. De accessori haren van premiumkwaliteit garanderen salonwaardige resultaten bij jou thuis. Kies voor Olivia Garden, het favoriete merk van beautyprofessionals.

202 Resultaten

202 Resultaten

Olivia Garden NanoThermic Ceramic+Ion 54 mm — Spazzola termica
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden NanoThermic Ceramic+Ion 54 mm — Spazzola termica

Normale prijs €35,52 €29,60 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €35,52 €29,60 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Ceramic+Ion Speed XL 35 mm — Spazzola rotonda termica
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Ceramic+Ion Speed XL 35 mm — Spazzola rotonda termica

Normale prijs €25,72 €21,44 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €25,72 €21,44 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden De Brush Cleaner Nero
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden De Brush Cleaner Nero

Normale prijs €13,69 €11,41 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €13,69 €11,41 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Expert Care Oval Boar y Nylon Bristles Silver 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Care Oval Boar y Nylon Bristles Silver 1 U

Normale prijs €40,35 €33,63 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €40,35 €33,63 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Spazzola Finger Piccola
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Spazzola Finger Piccola

Normale prijs €25,39 €21,16 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €25,39 €21,16 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia garden NanoThermic Ceramic + Ion 64 Hairbrush
Sale
Olivia garden

Olivia garden NanoThermic Ceramic + Ion 64 Hairbrush

Normale prijs €43,30 €36,09 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €43,30 €36,09 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola termica Olivia Garden NewCycle NC-T35 35 mm
Sale
Olivia garden

Spazzola termica Olivia Garden NewCycle NC-T35 35 mm

Normale prijs €16,17 €13,48 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €16,17 €13,48 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola per capelli Olivia Garden 146 NanoThermic PowerGrip
Sale
Olivia garden

Spazzola per capelli Olivia Garden 146 NanoThermic PowerGrip

Normale prijs €29,28 €24,40 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €29,28 €24,40 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout Shine Round Brush White & Grey 20 mm
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Expert Blowout Shine Round Brush White & Grey 20 mm

Normale prijs €19,90 €16,58 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €19,90 €16,58 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola per capelli Styler NanoThermic Olivia Garden 91
Sale
Olivia garden

Spazzola per capelli Styler NanoThermic Olivia Garden 91

Normale prijs €22,02 €18,35 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €22,02 €18,35 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Pro Thermal Hairbrush T-12 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Pro Thermal Hairbrush T-12 1 U

Normale prijs €19,71 €16,42 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €19,71 €16,42 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola termica Olivia Garden 142 New Cycle
Sale
Olivia garden

Spazzola termica Olivia Garden 142 New Cycle

Normale prijs €18,08 €15,06 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €18,08 €15,06 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola di cinghiale Olivia Garden 145 Nano Thermic Flex
Sale
Olivia garden

Spazzola di cinghiale Olivia Garden 145 Nano Thermic Flex

Normale prijs €24,32 €20,26 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €24,32 €20,26 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Ceramic Ion Supreme Boar 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Ceramic Ion Supreme Boar 1 U

Normale prijs €46,59 €38,82 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €46,59 €38,82 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Nano Thermic Ceramic + Ion Shaper Collection Spazzola per capelli spazzola per capelli NT-S40
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Nano Thermic Ceramic + Ion Shaper Collection Spazzola per capelli spazzola per capelli NT-S40

Normale prijs €32,43 €27,02 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €32,43 €27,02 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola per capelli Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Spazzola per capelli Speed XL CI-45
Sale
Olivia garden

Spazzola per capelli Olivia Garden Ceramic + Ion Thermal Spazzola per capelli Speed XL CI-45

Normale prijs €32,26 €26,89 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €32,26 €26,89 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola per capelli combinata NanoThermic Flex Olivia Garden 92
Sale
Olivia garden

Spazzola per capelli combinata NanoThermic Flex Olivia Garden 92

Normale prijs €27,41 €22,84 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €27,41 €22,84 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout “heat” 35 Mm 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Blowout “heat” 35 Mm 1 U

Normale prijs €36,51 €30,43 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €36,51 €30,43 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola per capelli Olivia Garden Supreme Combo Ceramic + Ion Combo
Sale
Olivia garden

Spazzola per capelli Olivia Garden Supreme Combo Ceramic + Ion Combo

Normale prijs €30,94 €25,78 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €30,94 €25,78 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola termica Olivia Garden 143 New Cycle
Sale
Olivia garden

Spazzola termica Olivia Garden 143 New Cycle

Normale prijs €19,95 €16,63 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €19,95 €16,63 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Spazzola per capelli Wave Combo Olivia Garden 147 Barber
Sale
Olivia garden

Spazzola per capelli Wave Combo Olivia Garden 147 Barber

Normale prijs €12,78 €10,65 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €12,78 €10,65 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Spazzola IStyle Media per Capelli
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Spazzola IStyle Media per Capelli

Normale prijs €14,13 €11,78 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €14,13 €11,78 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Supreme 100% ceramica di cinghiale + spazzola per capelli di cinghiale agli ioni
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Supreme 100% ceramica di cinghiale + spazzola per capelli di cinghiale agli ioni

Normale prijs €31,11 €25,92 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €31,11 €25,92 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout “heat” 25 Mm 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Blowout “heat” 25 Mm 1 U

Normale prijs €33,12 €27,60 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €33,12 €27,60 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout Shine Blanco y Gris 65 Mm 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Blowout Shine Blanco y Gris 65 Mm 1 U

Normale prijs €47,72 €39,77 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €47,72 €39,77 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout “heat” 55 Mm 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Blowout “heat” 55 Mm 1 U

Normale prijs €44,24 €36,87 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €44,24 €36,87 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia garden NanoThermic Ceramic + Ion 44 Hairbrush
Sale
Olivia garden

Olivia garden NanoThermic Ceramic + Ion 44 Hairbrush

Normale prijs €28,70 €23,92 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €28,70 €23,92 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Fingerbrush Boar y Nylon Full Black M 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Fingerbrush Boar y Nylon Full Black M 1 U

Normale prijs €39,44 €32,87 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €39,44 €32,87 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Spazzola Finger Grande
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Spazzola Finger Grande

Normale prijs €28,68 €23,90 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €28,68 €23,90 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout Speed Cerdas Onduladas Dorado y Marrón 65 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Blowout Speed Cerdas Onduladas Dorado y Marrón 65 1 U

Normale prijs €51,75 €43,12 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €51,75 €43,12 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout Shine Blanco y Gris 25 Mm 1 U
Sale
Olivia garden

Olivia Garden Expert Blowout Shine Blanco y Gris 25 Mm 1 U

Normale prijs €29,59 €24,66 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €29,59 €24,66 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia garden Ceramic + Ion Supreme Combo Hairbrush
Sale
Olivia garden

Olivia garden Ceramic + Ion Supreme Combo Hairbrush

Normale prijs €32,93 €27,44 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €32,93 €27,44 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia garden Pro Thermal T25 Hairbrush
Sale
Olivia garden

Olivia garden Pro Thermal T25 Hairbrush

Normale prijs €17,58 €14,65 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €17,58 €14,65 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout Calore 15 mm — Rotonde borstel
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Expert Blowout Calore 15 mm — Rotonde borstel

Normale prijs €30,55 €25,46 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €30,55 €25,46 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Expert Blowout Calore 65 mm — Rotonde borstel
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Expert Blowout Calore 65 mm — Rotonde borstel

Normale prijs €55,20 €46,00 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €55,20 €46,00 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Speed XL 35 mm — Haarborstel
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Ceramic+Ion Thermal Speed XL 35 mm — Haarborstel

Normale prijs €27,30 €22,75 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €27,30 €22,75 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Borstel voor Haar Pro Thermal T53 — Ronde Thermische Borstel
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Borstel voor Haar Pro Thermal T53 — Ronde Thermische Borstel

Normale prijs €24,73 €20,61 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €24,73 €20,61 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Keramische + Ionen Föhnborstel 80 mm — Ronde Föhnborstel
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Keramische + Ionen Föhnborstel 80 mm — Ronde Föhnborstel

Normale prijs €49,28 €41,06 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €49,28 €41,06 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Pro Thermal T63 — Thermische borstel
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Pro Thermal T63 — Thermische borstel

Normale prijs €31,35 €26,13 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €31,35 €26,13 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Sagomatore quadrato in ceramica nanotermica + ioni 29mm — Haarstyler
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Sagomatore quadrato in ceramica nanotermica + ioni 29mm — Haarstyler

Normale prijs €20,04 €16,70 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €20,04 €16,70 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Barber Palm Wave Brush — Baardborstel
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Barber Palm Wave Brush — Baardborstel

Normale prijs €12,75 €10,63 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €12,75 €10,63 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Keramische Föhnborstel + ionen 15mm — Föhnborstel
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Keramische Föhnborstel + ionen 15mm — Föhnborstel

Normale prijs €23,77 €19,81 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €23,77 €19,81 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden iDetangle Fine Hair Brush — Haarborstel
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden iDetangle Fine Hair Brush — Haarborstel

Normale prijs €21,47 €17,89 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €21,47 €17,89 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Sagomatore quadrato in ceramica nanotermica + ioni 50mm — Piastra per capelli
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Sagomatore quadrato in ceramica nanotermica + ioni 50mm — Haarstyler

Normale prijs €28,19 €23,49 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €28,19 €23,49 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Spazzola quadrata NanoThermic Ceramic+Ion 40mm — Spazzola per capelli
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Vierkante Borstel NanoThermic Ceramic+Ion 40mm — Haarborstel

Normale prijs €31,24 €26,04 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €31,24 €26,04 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Spazzola NanoThermic Ceramic + Ion 82 — Haarborstel
Sale
Olivia Garden

Olivia Garden Spazzola NanoThermic Ceramic + Ion 82 — Haarborstel

Normale prijs €52,80 €44,00 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €52,80 €44,00 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Op voorraad

Olivia Garden Aurora Rose Brush — Haarborstel
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Aurora Rose Brush — Haarborstel

Normale prijs €15,82 €13,19 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €15,82 €13,19 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht

Olivia Garden Spazzola termica in ceramica + ioni 45mm — Spazzola termica
Uitverkocht
Olivia Garden

Olivia Garden Keramische Föhnborstel + Ionen 45mm — Föhnborstel

Normale prijs €24,77 €20,64 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Normale prijs €24,77 €20,64 Bespaar 17%

Stukprijs
voor

Uitverkocht